O mnie

Jestem absolwentem kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W 2013 r. uzyskałem tytuł magistra prawa, broniąc pracę magisterską zatytułowaną ,,Obrona konieczna w polskim prawie karnym”. Promotorem pracy magisterskiej był profesor Łukasz Pohl. W 2014 r. odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Szczecinie, kontynuując ją w latach 2015-2017 w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Zielonej Górze. Doświadczenie zawodowe zdobyłem w renomowanych kancelariach adwokackich i radcowsko – adwokackich mieszczących się w Szczecinie i Zielonej Górze. W 2018 r. zdałem egzamin adwokacki i zostałem wpisany na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.

Specjalizuję się w sprawach cywilnych i rodzinnych, a także procesach karnych i gospodarczych. W swojej dotychczasowej praktyce zajmowałem się nie tylko obsługą klientów indywidualnych, lecz także przedsiębiorców i podmiotów publicznych (samodzielny zakład opieki zdrowotnej). Pozwoliło mi to rozszerzyć wiedzę w zakresie prawa gospodarczego i prawa pracy. Mam bogate doświadczenie w praktyce procesowej, zarówno jako pełnomocnik w sporach sądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych, jak i obrońca w sprawach karnych. Bardzo dobrze odnajduję się również w roli pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego, reprezentującego osobę pokrzywdzoną przestępstwem.

Prowadząc Kancelarię Adwokacką gwarantuję Klientom dobre przygotowanie merytoryczne, dyskrecję i pełne zaangażowanie od pierwszego spotkania aż do zakończenia sprawy.

Prywatnie jestem miłośnikiem dobrego polskiego kina, od najmłodszych lat zakochany w Tatrach, gdzie najchętniej spędzam wolny czas.